Alapítványunk is kitelepült az Öko Zsibongó Green családi eseményre

Kézműves foglalkozásokkal várta a Down Alapítvány a családok kisebb-nagyobb tagjait október 29-én, a fővárosban megrendezésre került az Öko Zsibongó Green családi rendezvényen. A különleges program az egészség és a környezettudatosság jegyében került megrendezésre.

Sok érdeklődője volt alapítványunk kézműves foglalkozásainak. A foglalkozások összeállításánál minden korosztályra gondoltunk, a rendezvényre kilátogató családok kisebb és nagyobb tagjaira is. Lehetett dolgozni fonállal és készíteni aranyos manósapkát, vagy nemezből készült tulipánvirágot. A nagyobbak pedig kipróbálhatták a bőr varrását, és több formából választva poháralátétet készítettek a foglalkozásvezető segítségével. Nagyon szép alkotások készültek, amelyeket örümmel vittek haza a készítőik.

Alapítványunk a következő Öko Zsibongó eseményen is ott lesz majd november 26-án. Ezen az eseményen, az Öko Zsibongó Future programon bepillantást lehet majd nyerni a tudományok világába is.

Öko Zsibongó Future
Időpont:     2023. november 26.
Helyszíne:  Országos Múzeumi Restaurálási  és Raktározási Központ
                  (1135 Budapest, Szabolcs utca 33-35.)

Fotó: Öko Zsibongó Fotó: Öko Zsibongó