Sziget Fesztivál 2023.

A Down Alapítvány ebben az évben is képviseltette magát a Sziget Fesztiválon. Az alapítvány Fotóterápiás Művészeti Műhelyének részvevői jó hangulattal, póló, arc- és testfestéssel, ékszer-készítéssel várták az érdeklődőket a fesztiválon, az XS LAND területén.

Nagyszerű hangulatban zajlott idén is a Down Alapítvány programja. A sátornál folyamatosan érdeklődtek a látogatók a Down Alapítvány tevékenysége felől, szolgáltatás rendszeréről, a Down-szindrómás emberek mindennapi életéről. Leülhettek alkotni, velük együtt készíthették el aznapi party- öltözetüket, kiegészítőket, arcfestés és csillám tetoválással együtt. A hamisítatlan fesztivál hangulatba bele vethették magukat ők is, hiszen ez az a hely, ahol egy hétig sem az nem számít ki honnan jött, milyen színű a bőre, hány kromoszómája van, fiúnak vagy lánynak érzi magát. Itt ezen a héten csak "EMBEREK" voltak, érezték jól magukat a színes programokon, koncerteken, előadásokon.