Kőrösy Katalin, foglalkoztatás koordinátor

2015 novembere óta dolgozom a Down Alapítvány Lágymányosi Foglalkoztató Centrumában, mint foglalkoztatás koordinátor, bőrműves műhelyvezető. Munkám során hasznát veszem kézműves, pedagógiai és szociális területen szerzett munkatapasztalatomnak, tanulmányimnak. Az alapítvány céljait, a tevékenységbe ágyazott fejlesztést, a segített önálló élet munkatevékenységen keresztül való megalapozását, szakemberekkel, kollégáinkkal együttműködve valósítjuk meg a gyakorlatban.  Ennek során célunk esztétikus, piacképes termékek tervezése, készítése ügyfeleinkkel. Fontosnak tartom a differenciált munkaszervezést az ügyfelek egyéni igényinek megfelelő munkatevékenység kialakítását, segítését a kézműves műhelyekben.