Nyári táboraink 2022

A Down Alapítvány idén is számos nyári táborral készül az érdeklődőknek. Táboraink 5 napos napközis táborok, melyekre bárki jelentkezhet, csaldban élők, iskolások, más szervezetekhez tartozók. Elsősorban enyhe-, és középsúlyos értelmi fogyatékos fiataloknak, felnőtteknek ajánljuk (14-99 éves korig).

A táborok helyszínéül a Down Alapítvány 1.sz. Átmeneti és Napközi Otthona (1116 Budapest, Szalóki u. 53.), a Down Alapítvány Gondozóháza (1107 Budapest Zágrábi u. 13.) és a Down Alapítvány Sportcentruma (1103 Budapest, Márga u. 28.) szolgál, a kihelyezett programok külsős helyszíneken lesznek.

A programokat szervező szakemberek neve, a programok helye, időpontjai és árai az ismertető plakátokon szerepelnek, melyeket ide vagy a képre kattintva tudnak megnézni.

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Dráma-tánc tábor a Zágrábi Gondozóház szervezésében_2022
Kézműves tábor a Zágrábi Gondozóház szervezésében_2022