Építsd a jövőd! Pályaorientációs program értelmi sérült fiatalok részére - második csoport

Alapítványunk megtartotta az ÉPÍTSD A JÖVŐD! Pályaorientációs programhét második csoportját is - 2023. augusztus 14-18. között -, amely célja a fiatal, munka előtt álló értelmi sérült fiatalok bevezetése a munka világába.

A sok új információ mellett ellátogattunk négy nyílt munkaerőpiaci munkahelyre és egy védett foglalkoztatóba is. A programon mind az 5 résztvevő sok tudással és tapasztalattal gazdagodott, a meglátogatott munkahelyeken különböző részfeladatokban is kipróbálhatták magukat.

A délelőtti programnak az újbudai Adaptér adott otthon, ezúton is köszönjük az együttműködést!

Köszönjük továbbá a résztvevő munkahelyeknek, hogy biztosították számunkra a munkahelyek látogatását: Courtyard by Marriott Budapest City Center, Decathlon Corvin, FH Gasztro Kft., Down Alapítvány Lágymányosi Foglalkoztató Centrum. Pintxo-tapas bár.

A Pályaorientációs programhét első csoportját 2023. július 31. és augusztus 4-e között rendezte meg alapítványunk

Pályázati programhét felhívását Itt olvashatja.

A program az ÉTA 2023-as Szakmai pályázatának a támogatásával jött létre.